Laatste nieuws
  1. Hard work pays off. Onne de Moes sluit aan bij Apollo
  2. Next up: Floris Versteeg
  3. Eredivisie basketball blijft in Amsterdam
  4. Teammeetings jeugd op 5 september
  5. Coach Patrick Faijdherbe stopt na vijf seizoenen Apollo
TeamGespeeldPuntenDoelsaldo
1Volendam MSE 11222166
2BV Amsterdam MSE 31118141
3Quick Lions MSE 1121890
4U.S. MSE 2131668
5D.E.D. MSE 1131638
6MBCA A'veen MSE 21314-18
7Almere Pioneers MSE 1 MSE 31112-30
8BV Orca's MSE 112124
9Flashing Heiloo MSE 1121038
10SVO Basketball MSE 1134-217
11BC APOLLO Amsterdam MSE 4134-91
12VBC Akrides MSE 2132-189
DatumThuisUitUitslag
17-09-2022BC APOLLO Amsterdam MSE 4D.E.D. MSE 140 - 51
22-09-2022MBCA A'veen MSE 2BC APOLLO Amsterdam MSE 488 - 83
01-10-2022BC APOLLO Amsterdam MSE 4Quick Lions MSE 153 - 70
07-10-2022BV Orca's MSE 1BC APOLLO Amsterdam MSE 463 - 54
29-10-2022BC APOLLO Amsterdam MSE 4SVO Basketball MSE 150 - 59
05-11-2022Volendam MSE 1BC APOLLO Amsterdam MSE 482 - 59
12-11-2022BC APOLLO Amsterdam MSE 4Almere Pioneers MSE 1 MSE 377 - 78
19-11-2022BC APOLLO Amsterdam MSE 4VBC Akrides MSE 259 - 55
03-12-2022Flashing Heiloo MSE 1BC APOLLO Amsterdam MSE 472 - 57
10-12-2022BC APOLLO Amsterdam MSE 4BV Amsterdam MSE 357 - 59
18-12-2022U.S. MSE 2BC APOLLO Amsterdam MSE 472 - 62
14-01-2023D.E.D. MSE 1BC APOLLO Amsterdam MSE 466 - 76
21-01-2023BC APOLLO Amsterdam MSE 4MBCA A'veen MSE 260 - 63
27-01-2023Quick Lions MSE 1BC APOLLO Amsterdam MSE 40 - 0
04-02-2023BC APOLLO Amsterdam MSE 4BV Orca's MSE 10 - 0
11-02-2023SVO Basketball MSE 1BC APOLLO Amsterdam MSE 40 - 0
18-02-2023BC APOLLO Amsterdam MSE 4Volendam MSE 10 - 0
11-03-2023Almere Pioneers MSE 1 MSE 3BC APOLLO Amsterdam MSE 40 - 0
17-03-2023VBC Akrides MSE 2BC APOLLO Amsterdam MSE 40 - 0
25-03-2023BC APOLLO Amsterdam MSE 4Flashing Heiloo MSE 10 - 0
01-04-2023BV Amsterdam MSE 3BC APOLLO Amsterdam MSE 40 - 0
15-04-2023BC APOLLO Amsterdam MSE 4U.S. MSE 20 - 0
DatumTijdThuisUit
27-01-202320:30Quick Lions MSE 1BC APOLLO Amsterdam MSE 4
04-02-202320:00BC APOLLO Amsterdam MSE 4BV Orca's MSE 1
11-02-202315:15SVO Basketball MSE 1BC APOLLO Amsterdam MSE 4
18-02-202316:00BC APOLLO Amsterdam MSE 4Volendam MSE 1
11-03-202313:00Almere Pioneers MSE 1 MSE 3BC APOLLO Amsterdam MSE 4
17-03-202321:00VBC Akrides MSE 2BC APOLLO Amsterdam MSE 4
25-03-202320:00BC APOLLO Amsterdam MSE 4Flashing Heiloo MSE 1
01-04-202318:00BV Amsterdam MSE 3BC APOLLO Amsterdam MSE 4
15-04-202321:15BC APOLLO Amsterdam MSE 4U.S. MSE 2

BC APOLLO Amsterdam MSE 4 - MBCA A'veen MSE 2
60 - 63