Laatste nieuws
  1. Hard work pays off. Onne de Moes sluit aan bij Apollo
  2. Next up: Floris Versteeg
  3. Eredivisie basketball blijft in Amsterdam
  4. Teammeetings jeugd op 5 september
  5. Coach Patrick Faijdherbe stopt na vijf seizoenen Apollo
TeamGespeeldPuntenDoelsaldo
1Windmills MSE 11324218
2BV Aalsmeer MSE 11320169
3Onze Gezellen MSE 21118178
4BC Schrobbelaar MSE 1111498
5Landslake Lions MSE 21312-134
6The Challengers MSE 1131211
7BV Amsterdam MSE 5111010
8BV Early Bird MSE 11210-49
9U.S. MSE 31310-73
10Alkm.Guardians MSE 1138-152
11HBC MSE 1136-175
12BC APOLLO Amsterdam MSE 5124-101
DatumThuisUitUitslag
17-09-2022Onze Gezellen MSE 2BC APOLLO Amsterdam MSE 584 - 57
01-10-2022BV Amsterdam MSE 5BC APOLLO Amsterdam MSE 546 - 42
10-10-2022BC APOLLO Amsterdam MSE 5Windmills MSE 165 - 81
30-10-2022U.S. MSE 3BC APOLLO Amsterdam MSE 568 - 52
06-11-2022Landslake Lions MSE 2BC APOLLO Amsterdam MSE 572 - 64
12-11-2022BC APOLLO Amsterdam MSE 5HBC MSE 171 - 53
19-11-2022The Challengers MSE 1BC APOLLO Amsterdam MSE 561 - 48
26-11-2022BC APOLLO Amsterdam MSE 5BV Aalsmeer MSE 146 - 66
03-12-2022BC APOLLO Amsterdam MSE 5BV Early Bird MSE 178 - 59
10-12-2022Alkm.Guardians MSE 1BC APOLLO Amsterdam MSE 556 - 51
17-12-2022BC APOLLO Amsterdam MSE 5BC Schrobbelaar MSE 153 - 60
22-01-2023BV Aalsmeer MSE 1BC APOLLO Amsterdam MSE 579 - 57
28-01-2023BC APOLLO Amsterdam MSE 5BV Amsterdam MSE 50 - 0
05-02-2023Windmills MSE 1BC APOLLO Amsterdam MSE 50 - 0
11-02-2023BC APOLLO Amsterdam MSE 5U.S. MSE 30 - 0
18-02-2023BC APOLLO Amsterdam MSE 5Landslake Lions MSE 20 - 0
26-02-2023BC APOLLO Amsterdam MSE 5Onze Gezellen MSE 20 - 0
11-03-2023HBC MSE 1BC APOLLO Amsterdam MSE 50 - 0
18-03-2023BC APOLLO Amsterdam MSE 5The Challengers MSE 10 - 0
25-03-2023BV Early Bird MSE 1BC APOLLO Amsterdam MSE 50 - 0
01-04-2023BC APOLLO Amsterdam MSE 5Alkm.Guardians MSE 10 - 0
15-04-2023BC Schrobbelaar MSE 1BC APOLLO Amsterdam MSE 50 - 0
DatumTijdThuisUit
28-01-202319:30BC APOLLO Amsterdam MSE 5BV Amsterdam MSE 5
05-02-202313:45Windmills MSE 1BC APOLLO Amsterdam MSE 5
11-02-202320:00BC APOLLO Amsterdam MSE 5U.S. MSE 3
18-02-202314:00BC APOLLO Amsterdam MSE 5Landslake Lions MSE 2
26-02-202314:00BC APOLLO Amsterdam MSE 5Onze Gezellen MSE 2
11-03-202320:00HBC MSE 1BC APOLLO Amsterdam MSE 5
18-03-202319:30BC APOLLO Amsterdam MSE 5The Challengers MSE 1
25-03-202319:00BV Early Bird MSE 1BC APOLLO Amsterdam MSE 5
01-04-202321:15BC APOLLO Amsterdam MSE 5Alkm.Guardians MSE 1
15-04-202314:00BC Schrobbelaar MSE 1BC APOLLO Amsterdam MSE 5

BV Aalsmeer MSE 1 - BC APOLLO Amsterdam MSE 5
79 - 57