Laatste nieuws
  1. Hard work pays off. Onne de Moes sluit aan bij Apollo
  2. Next up: Floris Versteeg
  3. Eredivisie basketball blijft in Amsterdam
  4. Teammeetings jeugd op 5 september
  5. Coach Patrick Faijdherbe stopt na vijf seizoenen Apollo
TeamGespeeldPuntenDoelsaldo
1BC Utrecht Cangeroes VSE 31832341
2Uitsmijters VSE 11832299
3BV Orca's VSE 11826248
4BC APOLLO Amsterdam VSE 11924160
5BV Groningen VSE 11722174
6U.S. VSE 21714-128
7Springfield VSE 11914-69
8Sportiff Company Grasshoppers VSE 2188-185
9De Groene Uilen VSE 2166-218
10EBV Baros VSE 1176-315
11Barons VSE 1172-307
DatumThuisUitUitslag
18-09-2021Barons VSE 1BC APOLLO Amsterdam VSE 159 - 67
25-09-2021BC APOLLO Amsterdam VSE 1Uitsmijters VSE 157 - 61
02-10-2021De Groene Uilen VSE 2BC APOLLO Amsterdam VSE 159 - 70
09-10-2021BC APOLLO Amsterdam VSE 1BC Utrecht Cangeroes VSE 351 - 48
30-10-2021BV Orca's VSE 1BC APOLLO Amsterdam VSE 172 - 65
06-11-2021BC APOLLO Amsterdam VSE 1Sportiff Company Grasshoppers VSE 263 - 53
13-11-2021BV Groningen VSE 1BC APOLLO Amsterdam VSE 161 - 58
06-02-2022BC Utrecht Cangeroes VSE 3BC APOLLO Amsterdam VSE 178 - 66
12-02-2022BC APOLLO Amsterdam VSE 1BV Orca's VSE 152 - 54
12-03-2022BC APOLLO Amsterdam VSE 1BV Groningen VSE 181 - 71
26-03-2022BC APOLLO Amsterdam VSE 1EBV Baros VSE 183 - 32
30-03-2022BC APOLLO Amsterdam VSE 1Springfield VSE 176 - 53
02-04-2022BC APOLLO Amsterdam VSE 1U.S. VSE 277 - 50
10-04-2022Springfield VSE 1BC APOLLO Amsterdam VSE 177 - 72
22-04-2022Sportiff Company Grasshoppers VSE 2BC APOLLO Amsterdam VSE 143 - 68
24-04-2022BC APOLLO Amsterdam VSE 1De Groene Uilen VSE 264 - 42
30-04-2022BC APOLLO Amsterdam VSE 1Barons VSE 181 - 62
07-05-2022Uitsmijters VSE 1BC APOLLO Amsterdam VSE 172 - 45
17-05-2022EBV Baros VSE 1BC APOLLO Amsterdam VSE 174 - 85
22-05-2022U.S. VSE 2BC APOLLO Amsterdam VSE 10 - 0
DatumTijdThuisUit
22-05-202213:00U.S. VSE 2BC APOLLO Amsterdam VSE 1

EBV Baros VSE 1 - BC APOLLO Amsterdam VSE 1
74 - 85