Laatste nieuws
  1. Hard work pays off. Onne de Moes sluit aan bij Apollo
  2. Next up: Floris Versteeg
  3. Eredivisie basketball blijft in Amsterdam
  4. Teammeetings jeugd op 5 september
  5. Coach Patrick Faijdherbe stopt na vijf seizoenen Apollo
TeamGespeeldPuntenDoelsaldo
1EBBC VSE 11324262
2BC APOLLO Amsterdam VSE 11222252
3BC Utrecht Cangeroes VSE 21118127
4Utrecht Bull's VSE 1121641
5BV Orca's VSE 1131646
6BV Groningen VSE 111126
7DAS VSE 1131010
8U.S. VSE 2128-71
9High Five VSE 1138-187
10Springfield VSE 1138-26
11EBV Baros VSE 1112-282
12BV Amsterdam VSE 1122-178
DatumThuisUitUitslag
17-09-2022BC APOLLO Amsterdam VSE 1EBV Baros VSE 180 - 29
24-09-2022Springfield VSE 1BC APOLLO Amsterdam VSE 141 - 54
01-10-2022BC APOLLO Amsterdam VSE 1EBBC VSE 168 - 51
08-10-2022BV Orca's VSE 1BC APOLLO Amsterdam VSE 179 - 70
29-10-2022BC APOLLO Amsterdam VSE 1BV Groningen VSE 167 - 58
05-11-2022BC APOLLO Amsterdam VSE 1Utrecht Bull's VSE 156 - 36
19-11-2022BC APOLLO Amsterdam VSE 1DAS VSE 154 - 51
04-12-2022U.S. VSE 2BC APOLLO Amsterdam VSE 154 - 62
10-12-2022BC APOLLO Amsterdam VSE 1High Five VSE 191 - 52
17-12-2022BV Amsterdam VSE 1BC APOLLO Amsterdam VSE 132 - 69
14-01-2023EBV Baros VSE 1BC APOLLO Amsterdam VSE 143 - 98
21-01-2023BC APOLLO Amsterdam VSE 1Springfield VSE 169 - 60
28-01-2023EBBC VSE 1BC APOLLO Amsterdam VSE 10 - 0
04-02-2023BC APOLLO Amsterdam VSE 1BV Orca's VSE 10 - 0
11-02-2023BV Groningen VSE 1BC APOLLO Amsterdam VSE 10 - 0
19-02-2023BC Utrecht Cangeroes VSE 2BC APOLLO Amsterdam VSE 10 - 0
04-03-2023Utrecht Bull's VSE 1BC APOLLO Amsterdam VSE 10 - 0
11-03-2023BC APOLLO Amsterdam VSE 1BC Utrecht Cangeroes VSE 20 - 0
17-03-2023DAS VSE 1BC APOLLO Amsterdam VSE 10 - 0
25-03-2023BC APOLLO Amsterdam VSE 1U.S. VSE 20 - 0
01-04-2023High Five VSE 1BC APOLLO Amsterdam VSE 10 - 0
15-04-2023BC APOLLO Amsterdam VSE 1BV Amsterdam VSE 10 - 0
DatumTijdThuisUit
28-01-202315:00EBBC VSE 1BC APOLLO Amsterdam VSE 1
04-02-202320:00BC APOLLO Amsterdam VSE 1BV Orca's VSE 1
11-02-202318:05BV Groningen VSE 1BC APOLLO Amsterdam VSE 1
19-02-202316:45BC Utrecht Cangeroes VSE 2BC APOLLO Amsterdam VSE 1
04-03-202320:30Utrecht Bull's VSE 1BC APOLLO Amsterdam VSE 1
11-03-202320:00BC APOLLO Amsterdam VSE 1BC Utrecht Cangeroes VSE 2
17-03-202321:00DAS VSE 1BC APOLLO Amsterdam VSE 1
25-03-202320:00BC APOLLO Amsterdam VSE 1U.S. VSE 2
01-04-202320:00High Five VSE 1BC APOLLO Amsterdam VSE 1
15-04-202321:15BC APOLLO Amsterdam VSE 1BV Amsterdam VSE 1

BC APOLLO Amsterdam VSE 1 - Springfield VSE 1
69 - 60