Laatste nieuws
  1. Hard work pays off. Onne de Moes sluit aan bij Apollo
  2. Next up: Floris Versteeg
  3. Eredivisie basketball blijft in Amsterdam
  4. Teammeetings jeugd op 5 september
  5. Coach Patrick Faijdherbe stopt na vijf seizoenen Apollo
TeamGespeeldPuntenDoelsaldo
1Alkm.Guardians VSE 11524244
2Volendam VSE 11624187
3De Hoppers VSE 21522466
4The Lions VSE 11522148
5U.S. VSE 51514-1
6BC APOLLO Amsterdam VSE 31612-121
7Harlemlakers VSE 1131040
8BV Lisse VSE 11610-153
9DIOS VSE 190-156
10U.S. VSE 6140-654
DatumThuisUitUitslag
18-09-2021De Hoppers VSE 2BC APOLLO Amsterdam VSE 349 - 38
25-09-2021BC APOLLO Amsterdam VSE 3Hot Pepper Heat VSE 166 - 27
09-10-2021The Lions VSE 1BC APOLLO Amsterdam VSE 358 - 23
30-10-2021BC APOLLO Amsterdam VSE 3Alkm.Guardians VSE 141 - 39
06-11-2021BV Lisse VSE 1BC APOLLO Amsterdam VSE 346 - 41
13-11-2021BC APOLLO Amsterdam VSE 3Harlemlakers VSE 131 - 20
21-11-2021U.S. VSE 5BC APOLLO Amsterdam VSE 347 - 28
05-02-2022BC APOLLO Amsterdam VSE 3The Lions VSE 125 - 38
12-02-2022Alkm.Guardians VSE 1BC APOLLO Amsterdam VSE 367 - 16
05-03-2022BC APOLLO Amsterdam VSE 3BV Lisse VSE 142 - 39
12-03-2022Harlemlakers VSE 1BC APOLLO Amsterdam VSE 340 - 41
19-03-2022BC APOLLO Amsterdam VSE 3U.S. VSE 550 - 66
27-03-2022U.S. VSE 6BC APOLLO Amsterdam VSE 328 - 49
02-04-2022BC APOLLO Amsterdam VSE 3DIOS VSE 158 - 38
09-04-2022Volendam VSE 1BC APOLLO Amsterdam VSE 342 - 32
24-04-2022BC APOLLO Amsterdam VSE 3Volendam VSE 131 - 39
30-04-2022BC APOLLO Amsterdam VSE 3De Hoppers VSE 243 - 54
22-05-2022BC APOLLO Amsterdam VSE 3U.S. VSE 60 - 0
DatumTijdThuisUit
22-05-202214:00BC APOLLO Amsterdam VSE 3U.S. VSE 6

Geen uitslagen gevonden